Enti Halı

Enti Halı
Enti Halı Modelleri Ve Fiyatları

Enti Halı, oldukça farklı halı modelleri ile geniş ürün yelpazesine sahip olan markalardan birisidir. 2003 yılında Özsafir Halı ile ticaret hayatına başlayan Enti halı markası büyümeye, gelişmeye ve üretim faaliyetlerini artırmaya devam etmektedir. Makine halıcılığında öncü olmayı hedefleyen marka, yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Hem görselliğe hem de kaliteye aynı anda önem veren Enti Halı; tüketici memnuniyet, talep ve ihtiyaçlarını her daim göz önünde bulundurmaktadır.

Enti Halı Modelleri

Farklı beğenilere, farklı stildeki evlere uygun Enti Halı modelleri oldukça çeşitlidir. Enti halı koleksiyonları arasında pek çok farklı tarzda halı çeşidi bulunmaktadır. Enti halı kalitesi de kullananları memnun etmektedir. Evin salonlarında, oturma odalarında, yatak odalarında, genç odalarında ve mutfaklarda kullanıma uygun halılar mevcuttur. Enti halıların farklı ölçülerde üretimi olduğu için modelini beğendiğiniz halıyı evinizin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Eğer çocuk odası dekorasyonlarını tamamlamak için uygun halılar arıyorsanız Enti Bücür ve Enti Çocuk serisini inceleyebilirsiniz. Eğlenceli, aynı zamanda da ilgi çekici renkler ile desenlerin kullanıldığı çocuk halılarını çocuklarınızın da çok beğeneceğinden hiç şüphe yok! Çocuklarınızın odası Enti halı ile daha eğlenceli, daha konforlu! Renkli halı modelleri ile evinizin enerjisini artırmak istiyorsanız Enti Atlantis Serisi, Enti Mimosa, Enti Trend serileri arasında seçim yapabilirsiniz. Modern renklerin ve modern desenlerin bir arada kullanıldığı ve genellikle oturma odalarında kullanım için tercih edilen halılara ihtiyacınız varsa Enti İnci serisi, Erguvan serisi, Klasik serisi tam size göre olacaktır! Modern ev dekorasyonlarınızı tamamlamak için kullanacağınız halılar için ise Enti Soyut, Vista ve Enti Pasifik serisini incelemeniz önerilir. En şık ve trend salon dekorasyonlarınızı tamamlamada size yardımcı olacak halılar da Enti Halı Larissa serisi, Coutry serisi, Diva serisi, Enti Goldline serisinde yer alıyor. Eğer şık desenli ve açık renkli halıları tercih ediyorsanız Enti Halı Narin serisinin tam size göre olduğu söylenebilir. Bu seride oval halı modelleri ile yuvarlak halı modelleri de yer alıyor. İstediğiniz tarzda, modelde, renkte ve ölçüde halıları Enti Halı’nın serileri arasında bulabilirsiniz.

Enti Halı Fiyatları

Tıpkı modelleri gibi Enti Halı fiyatları da her bütçeye göre değişiyor. Enti Halı’nın fiyatlarını belirleyen en önemli etkenler halıların üretim özellikleri, üretimde kullanılan iplik türü ve halıların ebatları olmaktadır. Enti Halı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her eve ve her bütçeye uygun halılar burada!