3D Halılar

3D Halı Modelleri Ve Fiyatları

3D halı modelleri, özellikle son dönemlerde pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Evinize yeni bir boyut kazandırmak istiyorsanız 3D halılar tam size göre! 3d baskılı halılar ile siz de ev dekorasyon trendlerini kendi evinizde yaşatabilirsiniz. 3 boyutlu halılar, canlı renkleri ve farklı tasarımlarıyla evlerinize özel bir dokunuşta bulunuyor.

3d’li halılar evin yatak odalarında, oturma odalarında ya da genç odalarında kullanım için tercih edilebilir. Özgün tasarımlarıyla ilgi çeken 3 boyutlu mutfak halıları ve 3d bebek halıları da evlerinizde fark yaratacak! 3d halılar arasında evinizin her odasında kullanıma uygun tasarımlar mevcut! Her ev dekorasyonu içinde yaşayanları yansıtır, onlara özgüdür. Peki, siz evinizin dekorasyonunda farklı bir ambiyans elde etmek istemez misiniz? 3d halılar ile ev modasının kalbi sizin evinizde atacak!

3d halıların kaymaz tabanlı olması da kullanım avantajları arasında! Farklı yapıdaki zeminlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz 3 boyutlu halılar ile evinizde hem konfor hem de özgün bir görünüm bir arada! 3D halılar fiyatları halıların boyutuna göre değişir. Evinizde size özgü, sizi yansıtan bir dekorasyon için belki de ihtiyacınız olan bir halı dokunuşudur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.