Neva

Neva
Festival Halı Neva Modelleri Ve Fiyatları

Festival Neva Serisi

Festival Neva serisi, farklı kullanım imkânları ve farklı zevklere hitap eden çeşitliliği ile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Geliştirmiş olduğu farklı halı modelleri ile evlerinize renk katmayı ve müşterilerin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Neva serisindeki halıların birbirinden farklı renklere, desenlere ve ebatlara sahip olması, müşterilere oldukça geniş bir kullanım imkânı sunmaktadır.


Festival Neva Modelleri

Festival Halı Neva modelleri içerinde pek çok farklı beğeniye sunulmuş ürünler yer almaktadır.  Salonlarınız, oturma odalarınız için ister koyu renkli halıları, isterseniz de pastel tonlarda, açık renkli halıları tercih edebilirsiniz. Salonunuzun dekorasyonunu tamamlayan en önemli ayrıntının halı olduğunun farkında olan Festival Halı, gerek modern gerekse de klasik görünümlü halıların üretimini sizler için gerçekleştirmektedir. Pek çok renk seçeneği ve farklı desenleri bulunan halılar, hayalinizdeki salonlarda yaşamanızı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.  En şık salon halıları, bu seride yer almaktadır. Neva serinde sadece salon halısı çeşitleri değil; aynı zamanda genç odası halıları, oturma odası halıları, yolluklar, antre halıları ve yuvarlak halı çeşitleri de yer almaktadır. Oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan bu seri, mutfaklarınızın şıklığını da göz ardı etmemiştir. Sıcak ve huzurlu bir mutfak ortamı yaratmanıza yardımcı olabilecek çeşitte mutfak halıları bulunmaktadır. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen, yaygın bir kullanım alanına sahip patchwork halı çeşitleri de bu seri içerinde yer almaktadır. Eğer “Patchwork nedir?” sorusunun cevabını merak ediyorsanız; patchwork, farklı cins, desen ve farklı özellikteki parçaların bir araya getirilmesi ya da dikilmesi ile ortaya çıkan tekniktir.  Bu teknik oldukça da özen ister.  Festival Neva Serisi, evinizin her odasına, her köşense uygun özellikte ve desende halıları başarıyla üretmeye devam etmektedir. Festival Halı’nın Neva Serisi’nde sadece desenler, renkler ve kullanım alanları değil; teknik özellikler ve halıların kalitesi de ön planda tutulmaktadır. Neva Halılar %100 Akrilik iplikten, 11mm hav yüksekliğinde ve en yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Bu teknik özellikleri ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır.


Festival Neva Fiyatları

Festival Neva fiyatları, benzer özellikteki halılara göre uygundur. Halıların fiyatını belirleyen faktörlerin ipliği, dokuma sıklığı ve kullanılan malzemenin kalitesi olduğu unutulmamalıdır. Halı, evin duruşunu ve tarzını değiştirecek en önemli aksesuardır. Bu sebeple halı seçiminde beğeneceğiniz, kullanışlı ve kullanandıkça sıkılmayacağınız ürünleri tercih etmeniz önemlidir. En ucuz halılar ve farklı modeller halibul.com adresinde bulunmaktadır. Siz de hemen sitemizi ziyaret edebilir ve hem evinize hem de zevkinize uygun halı çeşitlerini ve Neva serisini inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala: