Bahariye Halı

Bahariye Halı
Bahariye Halı Modelleri Ve Fiyatları

Bahariye Halı

Bahariye Halı, 1980 yılından beri halı üretimine devam etmektedir. Günümüzde de son derece donanımlı bir tesiste üretim faaliyetlerini gerçekleştiren firma, saygın ve güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Bahariye Halı, ürünlerini geliştirirken farklı ihtiyaçları, farklı beğenileri göz önünde bulundurmayı temel prensip olarak belirlemiştir. Ayrıca müşterilerin istek, dilek ve şikayetlerini özenle değerlendirmekte ve bunu gelişimin ilerlemenin bir parçası olarak görmektedir.


Bahariye Halı Modelleri

Bahariye Halı Modelleri arasında pek çok farklı beğeniye ve tarza hitap edecek ürünler bulunmaktadır. Farklı tarzlara uygun halıları farklı seriler altında toplayan Bahariye Halı’nın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Serilerine ve modellerine her geçen gün yenilerini eklemeyi ve modellerini güncel tutmayı hedefleyen marka, müşteriler tarafından da ilgiyle takip edilmektedir. Aradığınız her modelde halıyı Bahariye Halı serilerinde bulabilirsiniz. Bahariye Midyat, Bahariye Safran Ve bahariye Nurcihan serileri şık ve modern salon halısı modellerinden oluşur. Salonlar, özel misafirlerin ağırlandığı, özel günlerin geçirildiği alanlardır. Bu yüzden de salon halısı tercih ederken özenli ve seçici davranılması önerilir. Bahariye Cevher serisi ise klasik, el dokuması görünümlü halı sevenlerin tercih edeceği modellerden oluşur. Bahariye Anka, Bahariye Safir, Bahariye Softline, Bahariye Saroz serileri içerisinde pek çok farklı renk ve modeli bulabilirsiniz. Bahariye Pocora serisi ile çocuk halılarından oluşur. Bahariye Nurcihan, Bahariye Vizon, Bahariye Ürgüp serileri de tek renk ve sade model halı arayanların tercih edebileceği halı çeşitlerinden oluşur. Bahariye Halı, üretimini gerçekleştirdiği modeller ile evinizin her köşesini düşünmüştür. Bahariye Halı modelleri arasında hemen neredeyse her zevke, her eve uygun ürünler bulunmaktadır. Ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biri de halılardır. Seçimini doğru yapacağınız bir halı ile evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Evinizin tarzı, aslında sizin tarzınızı ve tercihinizi belirler. Bahariye Halı modelleri ile hem en güzel ev dekorasyonlarını yapabilir hem de kendinizi yansıtan tercihlerde bulunma imkanına sahip olabilirsiniz.


Bahariye Halı Fiyatları

Bahariye Halı fiyatları farklı model ve farklı kalitedeki halılara göre değişkenlik göstermektedir. Bahariye Halı modelleri arasında her bütçeye uygun modeller bulunmaktadır. Halı fiyatlarının değişken olmasını etkileyen faktörler bulunmaktadır. Halı üretiminde kullanılan ipliğin türü, halının dokusu, ilmek sıklığı, kalitesi vb. gibi faktörler halının fiyat aralığını da etkiler. Elbette halının kalitesi ne kadar artarsa fiyatı da o kadar yükselecektir. Bahariye Halı modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Halıbul.com ile halı almak çok daha kolay, çok daha keyifli!