Cevher

Cevher
Bahariye Halı Cevher Modelleri Ve Fiyatları

El halısı görünümlü halı modelleri evlere klasiğin vazgeçilmez şıklığını sunuyor. Bahariye Cevher serisi birbirinden şık klasik salon halısı modellerini içeriyor.  Ev dekorasyonunda klasiklerden vazgeçmeyenler için tasarlanmış olan Bahariye Halı Cevher serisi modern mobilyalar ile dekor edilebilir ve evde hoş bir uyum sağlanabilir. Ev dekorasyonunda klasik halıların önemli bir yer tuttuğu bilinmektedir. Ayrıca klasik eşya ve mobilyaların modası hiçbir zaman geçmemekte ve beğenileri azalmamaktadır.


Bahariye Cevher Modelleri

Bahariye Cevher modelleri, şık ve klasik salon halısı modellerinden oluşur. El halısı görünümüne sahip olması ile yaşam alanlarına farklı bir dokunuş sağlar. Bahariye Halı Cevher modelleri arasında saçaklı olarak imal edilen halı modelleri görünümü ile eski halıları andırsa da son derece modern ve şık bir biçimde tasarlanmıştır. Zarafeti ve ağırlığı evine yansıtmak isteyenlerin beğenerek tercih edeceği Cevher modelleri sadece tasarımları ile değil, dokusuyla da tüketicileri memnun etmeyi amaçlamaktadır. %95 Akrilik %5 polyester iplikten 11mm hav yüksekliğinde en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Salon halısı tavsiyesi arayışında iseniz Cevher serisindeki halılar salon halısı olarak kullanmak için oldukça ideal modellerdir. Şıklığın klasik renk ve çizgilerle buluşması, halıların özgün bir görünüme sahip olmasında etkilidir. Ev dekorunda klasik eşya ve aksesuarların modasının hiçbir zaman geçmediği bilinmektedir. Klasik halı modelleri hem klasik mobilyalar ile hem de sade mobilyalar ile uyum içinde dekor edilebilir. Bahariye Cevher modellerinde bordo, bej, mavi, lacivert gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Modern ve gelenekseli bir arada sunan halı çeşitleri ile yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekor edebilir ve istediğiniz ambiyansı yaratabilirsiniz. Ev stilinizin aynı zamanda sizi ve seçimlerinizi yansıttığı doğrudur. Bahariye Halı stilinizi en güzel biçimde yansıtacak halı modellerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Cevher serisi de Bahariye Halı’nın en önemli ve en beğenilen serilerinden birisidir. Siz de tercihinizi bu modellerden yana kullanabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Cevher halıları kullandıkça daha çok seveceksiniz, sadece siz değil misafirleriniz de hayran kalacak!


Bahariye Cevher Fiyatları

Bahariye Halı Cevher Fiyatları halı kaliteleri ve üretim biçimleriyle orantılıdır. Halı fiyatları 2015 yılında değişkenlik göstermektedir. Halıların fiyatını düşüren ya da yükselten faktörler çeşitlidir. Üretim biçimi, ilmek sıklığı, hav yüksekliği gibi faktörler halıların fiyat aralığını belirler. Elbette halının kalitesi arttıkça fiyatının yükselmesi beklenen bir sonuçtur. Bahariye Cevher fiyatları halıbul.com’da avantajlı ödeme seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Şimdi halı satın almak için saatlerce gezmenize gerek yok, yapmanız gereken tek şey satın alacağınız halıyı nerede kullanacağınıza ve mdoelinin nasıl olmasını istediğinize karar vermek!

Bu kategoride ürün bulunamadı.