Country

Country
Bahariye Halı Country Modelleri Ve Fiyatları

Son moda kilim modelleri ile evinizde özgün ve modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız Bahariye Halı Country serisini çok beğeneceksiniz! Kilim halılar devin her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle son dönemlerde country tarzı ev dekorasyon stillerinin ön plana çıkmasıyla kilim halı modelleri de rağbet görmeye başladı! Bahariye contry tarzı kilimler ile hayal ettiğiniz gibi modern ya da kır evi tarzında tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. İnce kilim modelleri hem çok kullanışlı hem de eşsiz tasarımlarıyla çok farklı!

Bahariye Halı Country Modelleri

Özellikle de eskiden evde konfor ve ısınmaya yardımcı olarak kullanılan halılar, günümüzde dekorasyonun en önemli parçası halini aldı. Böylece halı modelleri ve halı tasarımları farklılaşmaya her geçen gün yeni halı modelleri firmalar tarafından piyasaya sürülmeye başlandı. Geleneksel kültürümüzün bir parçası olan kilimler de modern detaylarla buluşarak günümüzde sıklıkla kullanılıyor. Gerçekten de kilim motifleri modern desenlerle ve özgün renklerle bir araya geldiğinde oldukça hoş bir görselliği de beraberinde getiriyor. Evinize şıklık ve özgün bir görünüm sağlayacak olan ince halı kilim çeşitlerini Bahariye Halı Coutry modelleri arasında bulabilirsiniz. Bu serideki ince halılar her zaman kullanılmakla birlikte özellikle yazlık alanlarda ve sıcak yaz günlerinde rahat, konforlu bir kullanım sağlar. Country tarzı kilim modellerinde ağırlıklı olarak kahve, gri ve bej renklerinin kullanıldığını görüyoruz. Kilim desenlerinin ve renklerinin geleneksel etkisini daha çarpıcı ve ilgi çekici hale getirmek için modern mobilyalar ile modern renkteki eşyalarınızı bir arada kullanabilirsiniz. Bir öneri olarak; kahverengi kilim modelleri ile yeşil, turuncu, buz mavisi, mürdüm gibi renkler içeren eşyalar ya da aksesuarlar kullanmanız son derece ilgi çekici olacaktır. Country serisinde yer alan yün kilimlerin dokusu da en az tasarımları kadar kullananları memnun ediyor. Yün kilim kullanımı son derece sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Evinizde halı kullanımını konforlu, sağlıklı, rahat ve aynı zamanda da estetik bir hale getirmek için Bahariye kilim modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Bahariye Halı Country Fiyatları

Yün kilim fiyatları alacağınız ürünün metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Sitemizde kilim fiyatları ve Bahariye Country halı fiyatları uygun olarak sizlere sunulmuştur. Kilim satın almak için tek yapmanız gereken Halıbul iletişim numaralarından bize ulaşmak ya da online halı siparişi vermek! Her siparişiniz işinde profesyonel ekibimiz tarafından özenli bir biçimde hazırlanır ve adresinize teslim edilmek üzere paketlenir. Garantili, faturalı ve orijinal ürünler için en güvenilir adresiniz!

Bu kategoride ürün bulunamadı.