Elen

Elen
Atlantik Halı Elen Modelleri Ve Fiyatları

Modern salon halıları ve en şık halı modellerinin yer aldığı Atlantik Halı Elen serisi evlerinize özel bir dokunuşta bulunmak üzere tasarlandı! Saçaklı halıların yer aldığı Atlantik Elen serisindeki halılarda açık renkler ile modern detayların bir arada kullanıldığını görüyoruz. Modern desenli halılar ile salon dekorasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz. Ancak bu serideki modern saçaklı halıların ebatları mevcut olduğu için evinizin uygunluk durumuna göre farklı odalarda da kullanabilirsiniz.

Atlantik Halı Elen Modelleri
Hem modern hem de şık görünen evlere sahip olmak istemez miydiniz? Atlantik Halı Elen modelleri ile bu isteğinizi gerçekleştirmek çok kolay! Bu seride yer alan modern şık halılar hem sade, hem modern hem de şık ev eşyalarınızla uyumlu bir bütünlük sağlar. Halılar ve eşyalar birbirini tamamlar. Eve genel stilini veren ve sahip olduğu baskın atmosferi belirleyen de bu uyumdur. Atlantik Elen modelleri arasında yer alan gold renk halı modelini şık eşyalarınızda kullanarak evinizde gösterişli bir esinti yaratabilirsiniz. Bu serideki açık renk salon halıları hem koyu renkli hem de açık renkli mobilyalarla kullanılabilir. Açık renk halıların farklı dekorasyonlarda uyum sağlama gibi bir avantajı vardır. Ayrıca evde ferah ve geniş bir görünüme yol açtığı için de pek çok kişi tarafından tercih edilir. Atlantik Elen serisi içerisinde yer alan modern salon halısı modellerinin kullanımı da oldukça konforlu! Tamamı akrilik ipliklerle üretilen Atlantik salon halısı modelleri kolayca temizlenir ve kir, leke, toz tutmaz. Uzun süreli kullanımda aşınma ve yıpranmalar karşısında dayanıklı üretim özelliklerine sahip olan halılarda tozuma olmaz. Evinizde hem konforlu hem de modern şık bir dokunuş! Halınızın üzerinde zaman geçirirken içiniz rahat olsun! Atlantik Halı kullanıcı yorumları olumlu yönde! Siz de hem memnuniyet ile kullanabileceğiniz hem de misafirlerinizin hayran kalacağı halıları evinize dahil etmek istiyorsanız Atlantik Elen halı modellerini mutlaka incelemelisiniz!

Atlantik Halı Elen Fiyatları
Salon halısı fiyatlarını belirleyen faktör halıların üretim özellikleridir. Bununla birlikte salon halısı ebatları daha fazla olduğu için fiyatlarının da kısmen yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Atlantik Elen halı fiyatları da halıların ebatlarına göre değişmektedir. Bütçenize uygun salon halısı almak için hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kolay, güvenilir ve hızlı bir alışveriş keyfi için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Bu kategoride ürün bulunamadı.