Goya

Goya
Patika Halı Goya Modelleri Ve Fiyatları

Patika Goya Serisi

Patiha Halı Goya serisi pek çok modeli, rengi ve deseni içeren halılardan oluşur. Hemen herkesin beğenisine uygun çeşitte halı modeli bu seride bulunur. Kahve, mürdüm, pembe, mavi gibi renkler Patika Goya serisinde ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Çiçek desenli, geometrik desenli modern halı modellerini, patchwork halıları ve yuvarlak halıları bu seride bulabilmek mümkün. Bu modern halı modelleri ile yaşam alanlarınızı sadece size özel kılabilirsiniz.


Patika Goya Modelleri

Abartısız desenlerden uzak, pastel renklerle dizayn edilmiş Patika Goya modelleri, farklı zevklere sahip kişilere hitap etmeyi amaçlamaktadır. Patika Halı tasarımcıları, Romantizm akımının önemli isimlerinden İspanyol ressam Goya’ dan etkilenmişlerdir. Goya’nın kendisinden sonra gelen Manet ve Picasso’yu da büyük ölçüde etkilediği bilinmektedir. Sade renklere, göz yormayan desenlere sahip olan halı modelleri evinize romantik ve sıcacık bir hava sunar. Goya serisi, oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Neredeyse her beğeniye uygun bir halı modeli bulmak mümkündür. Geometrik desenli, modern çizgilerle ve sade renklerle harmanlanmış halılar genellikle oturma odalarında ya da antrelerde kullanmak üzere tercih edilir. Salon halısı için de uygun modeller bulunmaktadır. Çiçek desenli halılar ise adeta yaşam alanlarınıza enerji ve dinginlik katar. Pop art desenli halılar, genellikle genç odaları için tercih edilir. Modern görünümlü bu halılar, ortama cool ve şık bir görünüm katar. Mutfak halısı arayışında olanların da Goya halı serisine mutlaka göz atmaları tavsiye edilir. Patika Halı, modayı ve değişen yönelimleri takip etmekte ve tasarımlarını bu doğrultu da şekillendirmektedir. Son zamanlarda tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilen patchwork halılar da Goya serisi içerisinde yer alır. Patchwork halı modeli ortama renklilik, canlılık ve enerjik bir görünüm katar. Bu halıların evlerdeki kullanımı daha uzun süre devam edeceğe benzemektedir. Patika Halı Goya Modelleri içerisinde yuvarlak halı modelleri de son derece ilgi çekmektedir. Evinizin koridorlarında klasik halıları kullanmaktan sıkıldıysanız ve bir değişiklik yapmak istiyorsanız yuvarlak halılar tam size göre. Goya serisindeki bazı halılarda kullanılan simli iplik de halının kullanıldığı ortama ışıltılı bir görünüm sağlar. Simli halılar ile ışıl ışıl ortamlar elde edin.


Patika Goya Fiyatları

Patika Goya Fiyatları da tıpkı modelleri gibi sizi memnun edecektir. Patika halı kaliteli ürünleri indirimli fiyatlarla satışa sunmayı amaçlamaktadır. Siz de bütçenize uygun ve hoşunuza giden halıyı halıbul.com adresinden sipariş verebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Patika Goya modelleri ve fiyatları hakkında sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Patika halı modelleri ile evlerinizde şıklık hava estirin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.