Mostar

Mostar
Padişah Halı Mostar Modelleri Ve Fiyatları

Padişah Mostar Serisi

Padişah Halı Mostar serisinde püsküllü halı modellerini ön plana çıkarmıştır. Şıklığı ve modernliği tasarımları ile en güzel biçimde ortaya koyan Padişah Halı, Mostar serisi ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Genellikle sade renklerin ve klasik desenlerin yer aldığı Padişah Mostar serisi evlerde son derece şık bir görünüm sağlar. Ev dekorasyonunda klasik ve sade desenlerden vazgeçemeyenler, bu serideki modellere mutlaka göz atmalılar.


Padişah Mostar Modelleri

Padişah Mostar modelleri arasında oldukça şık halı tasarımları yer alır. Saçaklı salon halısı trendinden geri kalmayan Padişah Halı, Mostar modelleri ile evlerdeki en güzel yerini alacağa benziyor. Kahverengi, krem ve bej renklerinin yoğun olarak kullanıldığı modellerde klasik desenlere yer verilmiştir. Salon halısı olarak kullanımı idealdir. Ancak dileğinize göre oturma odalarınızda kullanmak için de tercih edebilirsiniz. Mostar serisindeki halıları klasik ya da sade mobilyalarınızla uyum içinde kullanabilirsiniz. Padişah Halı Mostar modelleri sadece tasarımları ve şık görünümleri ile değil; kaliteli ve eşsiz dokusu ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Metrekarede 700.000 İlme Ucu Sıklığında, 11mm Hav Yüksekliğinde, 8 Ana Renkte Yün Tuşeli % 100 akrilik iplikle saçaklı olarak üretilmektedir. Üretiminde kullanılan akrilik iplik, halının temizliğini ve kullanımını kolaylaştırmaktadır. Özellikle de halının üzerinde oluşan lekelere yapılan doğru müdahale ile herhangi bir sorun yaşamayacağınız düşünülür. Bu halı temizliğine, ev hijyenine oldukça önem veren bayanların Mostar halıları tercih etmeleri için önemli bir etkendir. Saçaklı halıların kullanımının da oldukça pratik olduğu söylenebilir. Padişah Halı geçmişte sıklıkla kullanılan püsküllü halı modellerini günümüz modasına ve modernliğine uygun biçimde yeniden tasarlamış ve evlerde en özel yerini almıştır. Klasik eşyalar, mobilyalar gibi klasik halıların da modası hiçbir zaman geçmemiştir. Bazı kimselerin klasiklere olan merakı hiç azalmamaktadır. Ev dekorasyonunda klasik halı kullanımı hala güncelliğini korumaktadır. Klasik halılar, uygun mobilya ve aksesuarlarla dekor edildiğinde son derece şık ve zarif bir görünümü elde etmek mümkündür.


Padişah Mostar Fiyatları

Padişah Mostar halı modelleri tasarımları, desenleri gibi kaliteleriyle de dikkat çekmektedir. Üretim biçimi ve kalitesi düşünüldüğünde Padişah Mostar fiyatlarının kısmen yüksek olması anlaşılabilir. Halı satın alırken pek faktörü aynı anda değerlendirme eğiliminde oluruz. Hem tasarımı, hem dokusu, hem de fiyatı hoşumuza gitsin isteriz. Padişah Mostar halı fiyatları hakkında daha detaylı bir edinmek isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Binlerce çeşit, model ve halı markası halıbul.com’ da sizleri beklemekte!

Göster:
Sırala: