Duru

Duru
Padişah Halı Duru Modelleri Ve Fiyatları

Padişah Duru Serisi

Padişah Duru serisi sadeliği ve duruluğu yansıtmak isteyenlerin hoşuna gidebilecek modellerden oluşur. Farklı renklerin ve farklı desenlerin yer aldığı serideki modeller ile evinizde konforu ve duruluğu yaşamak sizin elinizde. Padişah halı duru serisi kahverengi, mavi, krem ve yer yer de pembe renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı modelleri içerir. Duru serisindeki halılar sadece görsel tasarımları ile değil; eşsiz dokularıyla da tercih sebebiniz olacak.


Padişah Duru Modelleri

Padişah Duru modelleri genellikle oturma odası halısı olarak kullanılır. Padişah Halı Duru modelleri arasında sadece desenli halılar değil, sade halı modelleri de bulunur. Kahverengi ve mavi renklerinin eşsiz uyumu, halı tasarımlarında da görülmektedir. Duru serisindeki halıları sade mobilyalarla kullanarak ortama renklilik ve canlanma sağlayabilirsiniz. Padişah duru halıları metrekarede 500.000 ilme ucu sıklığında, 11 mm hav yüksekliğinde,6 ana renkte, yün tuşeli %100 akrilik ipliklerle imal edilmiştir. Halı üretiminde kullanılan akrilik iplik, halının kolay temizlenmesinde etkilidir. Hijyene eve temizliğe önem veren bayanlar için halının leke tutmaması ve kolay temizlenebilir özellikte olması oldukça önemlidir. Üzerinde en çok vakit geçirdiğimiz ev eşyalarından biri halılardır. Üzerinde yemekler yenir, misafirler ağırlanır kimi zaman da çocukların oyun alanıdır halılar. Bir halının sadece görsel açıdan hoşunuza gitmesi yetmez; dokusunun, uzun süre kullanıma uygun olmasının da önemi vardır. Padişah Duru halıları hem dokuları hem de görsel tasarımları ile fark yaratmaktadır. Ölçü alternatifleri sayesinde evinizin farklı alanlarında kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Padişah Duru modellerini evin hangi alanında kullanırsanız kullanın, uyumlu bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Sadeliği, doğallığı ve duruluğu evine yansıtmak isteyenler için bu halı modelleri son derece ideal. Bu seride önemli bir yer tutan yaprak desenli halı adeta sonbaharın dinliğini evinize getiriyor. Son günlerde yaprak desenli halıların beğenici kitlesinin arttığını görmekteyiz. Halı modelleri çeşitlendikçe, beğeniler de farklılaşmaktadır. Padişah Halı da tüketicilerin tercihlerini ve değişen beğenilerini her zaman göz önünde bulundurarak modellerini tasarlamaktadır. Duru serinde yer alan bir başka halı modeli de daire desenli ve modern çizgilerin hakim olduğu halılardır. Bu halılar kullanıldığı ortama sportif bir görünüm sunar. Bu halılar oturma odalarında tercih edildiği gibi genç odası halısı olarak da beğeni kazanmıştır. Modern çizgilerin, modern renklerle bir araya gelmesini bu halı tasarımlarında rahatlıkla görebilirsiniz.


Padişah Duru Fiyatları

Padişah Duru fiyatları oldukça uygundur. Halıların kaliteli dokusu, görsel tasarımları ve teknik özellikleri göz önünde bulundurulduğunda fiyatlarının makul aralıklarda olduğu söylenebilir. Padişah Duru modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız, sitemizi mutlaka incelemesiniz. Pek çok farklı halı modeli, sadece bir tık kadar uzağınızda.

Bu kategoride ürün bulunamadı.