İptal & İade & Değişim

Dijital Baskılı Lastikli Halı Örtüleri Kişiye Özel Üretim Kapsamında Olup Ürünlerde Herhangi Bir Hata Defo Olmadığı Sürece, Sipariş Verildikten Sonra; İptal, İade Ve Değişim Yapılamamaktadır.

HaliBul.Com Mağazasından almış olduğunuz bir ürünü hiçbir sebep koşula bağlı olmaksızın tekrar satılabilirliğini yitirmemiş olarak 14 (Ondört) gün içinde iade edebilirsiniz.*

Sipariş verdiğiniz fakat henüz kargolanmamış ürün/ürünlerinizin alımını iptal etmek istemeniz durumunda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip yaptığınız ödeme tutarının tamamını hiçbir kesinti olmaksızın alabilirsiniz.İptal işlemlerinde ücret iade süresi 1 (Bir) iş günüdür.

Sipariş verdiğiniz ve tarafınıza teslim edilmiş bir ürünü sitemizdeki farklı bir ürün ile değiştirmek istemeniz durumunda,kargo bedeli ödemeksizin, tarafınıza verilecek olan adrese ilgili ürünü göndermeniz yeterli olacaktır.

İade Şartları;

İade edilecek ürünün/ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir.

Yeni TTK'na Göre Yasal iade süresi 14 gündür. Bu süreç fatura tarihi ile değil kargonun tarafınıza teslimi ile başlamaktadır.

İadelerde ilgili ürün/ürünler faturaları ile birlikte gönderilmelidir, fatura aslı gönderilmeyen ürünün/ürünlerin iade ücretleri KDV'si düşülerek yapılacaktır.

Koşulsuz iade ve değişimlerde kargo ücretleri ALICILAR tarafından ödenmektedir. Kargo bedeli ödenmemiş ürünün/ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir yada ödenilen kargo bedeli iade tutarından düşülecektir.

Hasarlı, deformeli, yırtık, sökük ipi atmış, kargoda deforme olmuş vb gibi sorunlarla iade edilecek ürünlerde kargo ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Ürünleri iade ve değişime gönderirken yapacağınız paketlemeye özen göstermeniz gerekmektedir.Kargodan kirli deformeli gelen ürünler kabul edilmemekte, ilgili hasar tazmini kargo firmalarınca tarafınıza yapılmaktadır.


Ürünün/ürünlerin iadesi kabul edildikten sonra iade edilecek ücret (fatura aslı yoksa KDV düşülerek, fatura aslı varsa sadece ürün size gönderilirken ödenen kargo ücreti düşülerek) yapmış olduğunuz ödeme kanalının aynı ile en geç 7 iş günü (yasal süre) içinde gerçekleştirilecektir.

Herhangi bir ürünü iade etmeyi düşünüyorsanız öncelikle müşteri temsilcilerimize ulaşıp iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

*06.03.2015 Tarihinden İtibaren 78x150cm, 78x300cm, 80x150cm, 80x300cm, 97x200cm, 97x300cm, 100x200cm, 100x300cm, 120x170cm, 120x180cm, 120x190cm, 120x200cm, 125x200cm yolluk ebatlarındaki ürünler ile özel ölçülü kesim yapılan ürünlerin iade ve değişimi kesinlikle yapılmamaktadır. Yolluk ebatlarındaki ürünler,özel kesim ürünler ve özel üretim ürünler, müşterilerimizin siparişlerine istinaden getirtilen ve hazırlanan ürünlerdir.Seri sonu ve shaggy ürünlerde iptal iade ve değişim kesinlikle yapılmamaktadır. Siparişinizi verirken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz.İlgili madde mesafeli satış sözleşmemize eklenmiştir. Sipariş aşamasında mesafeli satış sözlenmesinin okunup onaylanması zorunlu kılınmıştır..!
* Lastikli Halı Örtüleri Kişiye Özel Üretilen Ürünlerdir. İstenilen Ölçülerde Müşterilerin Siparişleri Doğrultusunda İmal Edilen Ürünler Olduğu İçin Özel Sipariş Kapsamında Olup, Sipariş İşleme Alındıktan Sonra İptal İade Yada Değişim Söz Konusu Değildir..!