Varaklı Halılar

Yazar Ferhat 28/04/2018 0 Yorumlar Salon Halıları,

Varaklı halılar, evlerinize şık bir dokunuşta bulunuyor! Altın rengi halı modellerine pek çok farklı halı markasının yer verdiğini görüyoruz. Özellikle şık ev dekorasyonları gerçekleştirmek ve evinizde estetik bir görünüm, hoş bir ışıltı sağlamak için gold renk halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Altın renginde halı modelleri genellikle salon dekorasyonlarında kullanım için tercih edilse de siz evinizin durumuna göre evin farklı alanlarında da kullanabilirsiniz.

Altın varaklı halı modelleri, kullanıldığı ortama hem sıcak bir dokunuşta bulunurken aynı zamanda da ihtişamlı ve çok şık bir görünümü beraberinde getirir. Altın sarısı halı modelleri ile modern mobilyaları bir arada kullanabilirsiniz. Böylece evinizde özgün bir hava sağlamış olursunuz. Özellikle son dönemlerde modern ve şık detayların bir arada kullanımı sıklıkla karşımıza çıkıyor. Altın rengi halı çeşitlerini sade mobilyalarınızla da kullanabilirsiniz. Sade eşyalarınıza altın detaylar ile hareketlilik ve renklilik sağlamış olursunuz. Eğer evinizde şık ve ihtişamlı görünümü ön plana çıkarmak ve daha da baskın hale getirmek istiyorsanız, gold halı modellerini klasik ya da şık mobilyalarla bir arada kullanmanız önerilir. Evinizde nasıl bir stil yaratmak istediğiniz, hangi etkiyi ön plana çekmek istediğiniz tamamen sizin tercihinizdir! Ev dekorasyonu kişiye özeldir ve her evde bulunan detaylar içerisinde yaşayan kişilerin tercihlerini, beğenilerini yansıtır.

Ev dekorasyonunda tarzların uyumu kadar renklerin de uyumu son derece önemlidir. Altın rengi halıları krem, bej, beyaz gibi renkler içeren mobilyalarla bir arada kullanabileceğiniz gibi pembe, pudra gibi soft renklerle bir arada da kullanabilirsiniz. Daha ağır bir görünüm içinse kahverengi oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Gold renk halı fiyatları da halıların markasına, ebatlarına ve en önemlisi de üretim özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hem evinize hem de bütçenize uygun olarak satın aldığınız gold rengi halı modellerini daha çok içinize sinerek kullanırsınız. Şık halılar ile şık görünen evlere sahip olmak çok kolay! Evinizdeki şıklığa ve konfora ayak basmak için geç kalmayın!