Dijital Halı Örtüsü Modelleri

Yazar Ferhat 25/06/2018 0 Yorumlar

Evinizin yeni modası; dijital halı örtüsü modelleri 
Dijital baskı lastikli halı örtüsü modelleri görenlerin beğenisini topluyor! Hem tasarımıyla hem de konforuyla gerçekten de dijital baskılı lastikli halı örtüsü kullananlar çok memnun! Dijital desenli halı örtüsü modelleri hem çok şık hem de çok modern tasarımları ile pek çok farklı stilde dekor edilmiş evlerde kullanılabilir. Dijital baskılı halı örtüleri, evlerinize şık ve estetik bir görünüm sağlarken aynı zamanda halılarınızın kirlenmesinin de önüne geçmiş oluyor.

Halı kirlenmesine çözüm arayışınızın en modern ve en trend hali şimdi dijital baskı halı örtüsü modellerinde! Son çıkan halı örtüleri, halılarınızı sadece kirlenmekten ve eskimekten korumakla kalmaz. Aynı zamanda eskimiş ya da değiştirmek istediğiniz halılarınız yenilenmiş görünmesinde de etkili bir rol oynar. Son moda halı örtüsü modelleri ile evinizde şık, modern ya da sade istediğiniz tarzı ön plana çıkarabilirsiniz. Dijital halı örtüsü modellerinin halınızın üzerinde fark edilmesi oldukça zordur. Özellikle dijital halı örtüsü alırken uygun ölçüyü sipariş verdiğinizde halınızla bir bütünlük sağlar ve halınızı öyle güzel sarar ki görenler halı örtüsü kullandığınızı dahi anlamayabilir. Halıların kirlenmesinin ve eskimesinin önüne geçmek için en pratik, konforlu ve şık alternatif

Evlerinizin şıklığına şıklık katacak trend ürünlerden biri halini alan ultrasoft halı örtüsü çeşitleri sağlıklı kullanım için de uygun özelliklere sahiptir. Likralı halı örtüsü modelleri nefes alabilen esnek kumaşa sahiptir. Sağlığa zararsızlık testinden geçen dijital lastikli halı örtüsü kumaşı ev içerisinde çocuklar da dahil olmak üzere herkesin kullanımına uygundur. Dijital halı örtüsü kullananların en çok memnun kaldığı özelliklerden biri de halı üzerinde kayma, yığılma ve toplanma yapmamasıdır. Hatta elektrikli süpürge ile dahi rahatlıkla süpürülebilir. Tüm aile bireylerinin güvenli bir biçimde kullanımına uygun olarak antialerjik ve antimikrobiyal özelliktedir. “Dijital halı örtüsü yıkanır mı?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Evet, dijital baskılı halı örtüsü temizliği çok kolaydır. Çamaşır makinesinde 60 dereceye kadar rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Dijital halı örtüsü fiyatları belirlenirken ebatlar belirleyici olmaktadır. Halınızın ölçüsüne uygun dijital halı örtüsü almaya özen göstermeli ve bu konuda titiz davranmalısınız. Şık ve uyumlu bir görünüm için uygun ölçüleri doğru olarak belirlemeniz son derece önemlidir.