Tavşan Tüyü Halılar

Yazar Ferhat 14/03/2018 0 Yorumlar Dekoratif Ürünler,

Tavşan tüyü halılar, kaymaz peluş halılar, peluş post halı çeşitleri ve kullanışlı halı modelleri ile pek çok kişinin evlerinde kullanılıyor. Tavşan tüyü postlar yumuşak tüylü halı modelleri içinde yer alıyor. Peluş halı modellerini evin her yerinde kullanabilir ve sıcacık görünen ve samimi bir atmosferin ön planda olduğu evlere sahip olabilirsiniz.

Tavşan tüyü halılar, adını yumuşaklığından ve görselliğe hitap eden tasarımından alıyor! Yumuşak peluş halılar ile en şık ev dekorasyonlarınızı tamamlayabileceğiniz gibi dekoratif peluş halı olarak da kullanımını sağlayabilirsiniz. Evinizdeki her adımı yumuşaklığa ve konfora atmak için peluş halılara evinizde yer açın! Hem çok şık hem de içinizi ısıtacak post halılar; Doğuş Peluş Tavşan tüyü post serisinde!

Günümüzde tavşan tüyü halı modellerinin ev konseptlerinde sıklıkla kullanıldığını ve rağbet gördüğünü biliyoruz. Her zaman farklı halı tasarımları ve görselliğe hitap eden modern halı desenleri ile ön plana çıkan Doğuş Peluş halı da Tavşan grubunda peluş halılara yer verdi! Yumuşak tüylü halılar farklı renkleri ve yumuşacık, sıcak dokuları ile göz kamaştırıyor! Kesme Tek renk peluş halılar farklı stildeki ev dekorasyonlarında rahatlıkla kullanılabilir. Pembe peluş halı modelleri ile yatak odası dekorasyonlarınızı tamamlayabilir ve romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Siyah peluş halı, beyaz peluş halı ve gri peluş halı modelleri ise evin her alanında rahatlıkla kullanmak isteyeceğiniz modeller arasında yer alıyor. Bu seride yer alan suni tavşan tüyü halılar 35 mm hav yüksekliğindedir. Görsel olarak renkli peluş halılar hoşunuza gitse de aklınıza “peluş halı kullanışlı mı?” ya da “peluş halı kullanan var mı?” soruları takılabilir. Öncelikle peluş halı kullananlar çok memnun ve Doğuş Peluş halılar da çok kullanışlı! Peluş halı tüylerinde dökülme olmaz, peluş halı kaymaz tabanında dökülme ve koku görülmez. Evinizde hem şıklık yaratacak hem de size konforlu bir alan sunacak olan peluş halıların temizliği de çok kolay! Tamamı akrilik ipliklerle üretilen tavşan tüyü halılar kir, leke ve toz tutmaz. Antialerjik ve antibakteriyel özelliktedir.

 


Alerjisi olan için halı modelleri arıyorsanız, gönül rahatlığı ile bu modelleri tercih edebilirsiniz. Tozuma yapmaz ve hav bırakmaz. Kaymaz tabanı ile de çok kullanışlı! Her zeminde sabit kalır. Üstelik tavşan tüyü post bakımı gibi temizliği de çok kolay! Makinede yıkanabilir peluş halıları kullandıkça daha çok seveceksiniz! Sadece makinede yıkarken sıktırma işlemi yapmamaya özen göstermelisiniz.


Tavşan tüyü post halı fiyatları da tüm halı fiyatları gibi halıların üretim özellikleri ve ebatları göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Doğuş Peluş Tavşan tüyü halı fiyatları da tıpkı modelleri gibi sizi memnun edecek! Bütçenize uygun ödeme koşullarıyla sahip olacağınız peluş halı satın aldığınıza pişman olmayacaksınız! Hem de peluş halı kapıda ödeme imkanından yararlanmak ve post halı kargo bedava fırsatını değerlendirmek için hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz. Peluş halı online satış imkanı HalıBul’da..!