Vintage Halılar

Vintage Halı Modelleri Ve Fiyatları

Vintage halı modelleri evinde hem özgün, hem şık ve aynı zamanda da modern bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için kurtarıcı oluyor. Vintage halılarda, eski ve modern görünümü bir aradadır. Modern detayların ve dönem esintilerinin harmanlandığı vintage halı çeşitleri gerçekten de evlere farklı bir hava katıyor. Özellikle de son dönemlerde pek çok kişi tarafından tercih edilen vintage halı modellerinde pek çok halı firması, serileri arasında yer veriyor.

Vintage tarzı halı modelleri evlerin salonları başta olmak üzere tüm odalarda kullanım için tercih edilebilir. Bu tarzdaki halıları modern eşyalarınızla kullanabileceğiniz gibi şık ya da klasik mobilyalarınızla da kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel beğenilerinize ve evinizde nasıl bir görünümü ön plana çıkarmak istediğinize bağlıdır. İster modern, ister sade, isterseniz de şık hangi tarzda mobilyalarla bir arada kullanırsanız kullanın vintage halı çeşitleri kullanıldığı ortama özgün bir hava katar.

Vintage halı fiyatları tüm farklı halı tarzlarında olduğu gibi halıların ölçüsüne, kalitesine vb. göre değişmektedir. Vintage tarz halı modelleri ile evinizin yeniden dekor edilmiş gibi görüneceğinden hiç şüphe yok!

Bu kategoride ürün bulunamadı.